(+371) 641 07 185

MENU CLOSE

Mēs esam

AQ Law juridiskais birojs – profesionāli tieslietu jomas spēlētāji ar pieredzi vietēja un starptautiska līmeņa lietās, kas apvienojuši savus talantus, lai sniegtu juridisku atbalstu privātpersonām un uzņēmumiem. Mūsu darbības nošatslēgu veido profesionalitāte, praktiskums, darbības caurskatāmība un cieņpilna attieksme pret klientu – katru klientu uztveram personiski, katram klienta gadījumam tiek mūsu nedalīta uzmanība, un katrs ir pelnījis būt pilnībā informēts par ikvienu soli viņa lietas gaitā. 

Mūsu vērtības

Darbinieki
kā solisti viņi meistarīgi pārvalda savus instrumentus, bet kā orķestra dalībnieki iekļaujas komandā un saspēlē ar citiem rada vienotu kompozīju.

Radošums
mūsuprāt, 21. gadsimta pasaulē vairs nepastāv striktu robežu starp nozarēm, un radošums ir izcils rīks, ko izmantot jebkurā jomā, tai skaitā tieslietās. Mēs pārzinām likumdošanu, un tieši tāpēc varam droši improvizēt atkarībā no konkrētās lietas apstākļiem.

Novatorisms
skats no malas, augšas vai apakšas, svaigs skats un neparasts skats ir tas, kas palīdz justies brīvi un nebūt ierāmētam. Augstu vērtējam inovatīvas domas un idejas – tikai tā viss var attīstīties un mainīties.

Klients
mūsu vislielākā vērtība. Jo – mēs strādājam, lai palīdzētu tev, bez tevis nebūtu arī mūs. Mēs zinām, ka reizēm tu mums uztici vissvarīgāko, tāpēc pret katru lietu attiecamies ar vislielāko rūpību, un liekam lietā profesionalitāti, radošumu un novatorismu, lai mūsu kopīgais skaņdarbs skanētu izcili.